با تشکر از حسن اعتماد و خرید شما، شرکت آباپلاست ضمانت نامه زیر را برای آسودگی خاطر هرچه بیشتر مشتریان از سطح قیمت ها در این سایت ارائه می نماید.

بدینوسیله شرکت آباپلاست تضمین می نماید که، تمامی محصولات این سایت با پایین ترین قیمت نسبت به سایر شرکت ها و فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور عرضه می شوند و اگر شرکت یا فروشگاهی برای یک کالا با مشخصات فنی، برند یکسان و شرایط مشابه، قیمتی پایین تر از آباپلاست ارائه نمود، مشتری می تواند درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را ارائه نماید. در اینصورت شرکت آباپلاست برای قدردانی و در پاسخ به اعتماد مشتری، اختلاف قیمت آن کالا را به طور کامل به مشتری پرداخت خواهد نمود.

همچنین برای راحتی مشتریان در این ضمانت نامه، سعی شده است این فرآیند کاملا ساده و سریع بوده و از نامه نگاری و فرآیندهای اداری، پرهیز گردد.

بطور کلی در وب سایت تخصصی آباپلاست، مشخصات فنی و قیمت های تضمین شده هر محصول همراه با گارانتی اصلی کالا، جهت ایجاد حس خوب خرید بهینه و هوشمند برای شما عزیزان ارائه گردیده است.

– چگونه می تواند بهترین قیمت ها را به مشتریان خود ارائه کند؟

 • کلیه کالاها بدون واسطه از وارد کنندگان، توزیع کنندگان و دفاتر اصلی برندها تامین می شوند.
 • تامین کالاها با حجم بالا و با پایین ترین قیمت های ممکن صورت می گیرد.
 • قیمت های فروش در آباپلاست در صورت کاهش، روزانه به روز می شوند.

– درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت در چه شرایطی پذیرفته می‌شود؟

هر مشتری بعد از انجام خرید از آباپلاست، و در صورت مواجهه با قیمتی پایین تر در جایی دیگر، می تواند درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را ارائه داده و مابه التفاوت هزینه پرداخت شده را دریافت نماید. برای اینکه این درخواست قابل پذیرش باشد، محصولات ارائه شده در وب سایت تخصصی آباپلاست و سایر فروشگاه ها باید دارای شرایط یکسان و به شرح زیر باشند:

 1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر مشخصات فنی، ظرفیت، ابعاد، امکانات و قابلیت ها یکسان باشند.
 2. کالای اصل: کالای مورد مقایسه باید اصل باشد. همه کالاهای آباپلاست این گونه اند و این شرکت تنها کالای اصل (اورجینال) عرضه می کند.
 3. گارانتی اصل و یکسان: دارای گارانتی و خدمات پس از فروش یکسان باشند. زیرا نوع و کیفیت ارائه خدمات گارانتی های مختلف و در نتیجه قیمت آنها با هم متفاوت است. بعضی از گارانتی ها سابقه خوبی در خدمت رسانی و پاسخ به تعهدات خود ندارند و در عمل صرفا یک ادعا هستند، در واقع بودن یا نبودن بعضی از گارانتی ها برای مشتری فرقی ندارد. آباپلاست با این نوع شرکت های گارانتی کننده همکاری نمی کند.
 4. قیمت ارائه شده در فروشگاه های دارای مجوز یا وب سایت های دارای نماد اعتماد الکترونیک: فروشگاهی که محصول مورد مقایسه را ارائه می دهد، باید مجاز باشد، و اگر وب سایت است، نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت کسب کرده باشد. در واقع نماد اعتماد الکترونیک جزو شرایط اولیه فعالیت در فروش اینترنتی محصولات است و آباپلاست این نماد را دریافت کرده است.
 5. لوازم جانبی اصلی در بسته بندی کارخانه: آباپلاست همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه ها ارائه می شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات با کیفیت و اصل به همراه داشته باشند.
 6. جهت فروش موجود باشد: کالا با قیمت پایین تر باید در زمان ارائه درخواست به آباپلاست، در سایت یا فروشگاه مورد نظر جهت فروش موجود باشد. زیرا در بعضی از فروشگاه های اینترنتی، یک محصول بعد از ثبت سفارش یا بعد از مدت کوتاهی از سفارش ناموجود می شود. در فروشگاه های فیزیکی نیز فروشنده باید بتواند مطابق با پیش فاکتور صادر شده، در زمان استعلام آباپلاست اقدام به ارائه کالا و اثبات ادعای خود نماید.

– مابه التفاوت پرداخت شده چگونه توسط مشتری قابل دریافت است؟

 • با توجه به نوسان احتمالی قیمت کالاها، درخواست مشتری برای استفاده از تضمین بهترین قیمت، باید نهایتا تا ۴۸ ساعت بعد از انجام خرید از آباپلاست ارسال شود تا امکان مقایسه در شرایط یکسان میسر باشد.
 • درخواست ثبت شده تا حداکثر ۳ روز کاری بعد از ثبت درخواست، بررسی شده و هماهنگی های لازم با مشتری صورت می گیرد.
 • پس از ثبت درخواست از فروشنده فیزیکی یا مجازی استعلام می شود و باید کالای مورد نظر برای فروش با همان شرایط در فروشگاه مزبور موجود باشد.
 • اضافه مبلغ پرداخت شده از طرف مشتری، پس از تایید، بصورت نقدی به حساب شخص واریز می شود.
 • در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءِ استفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای آباپلاست محفوظ است.

– چگونه می توان برای استفاده از “تضمین بهترین قیمت” درخواست داد؟

برای استفاده از تضمین بهترین قیمت و دریافت اضافه هزینه‌ احتمالی که برای خرید کالا از آباپلاست پرداخت نموده اید، مدارک زیر را به آدرس ایمیل abaplast@yahoo.com ارسال نمایید.

اگر قیمت پایین تر در یک فروشگاه فیزیکی ارائه شده، پیش فاکتور برای همان محصولی که از آباپلاست خریداری نمودید، از فروشگاه دریافت کرده و عکس یا فایل اسکن شده آن را برای ما ایمیل نمایید.

پیش فاکتور مذکور باید شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

پیش فاکتورها، باید حداقل تا ۲۴ ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار باشند تا آباپلاست فرصت پیگیری و بررسی آنها را داشته باشد.

پیش فاکتور باید صرفا برای همان محصول بصورت تکی و بدون هیچ گونه خدمات اضافی ارسال شود، زیرا گاهی برخی از فروشندگان، یک محصول را زیر قیمت خرید به مشتری ارائه داده اما به صورت اجباری محصولات جانبی آن را بیش از حد گران می فروشند. گاهی نیز مشتریان را با هزینه های اضافی و هزینه های خدمات اجباری روبرو می کنند.

اگر قیمت پایین تر در یک فروشگاه اینترنتی ارائه شده، کافی است آدرس اینترنتی فروشگاه و لینک صفحه محصول مورد نظر که دارای قیمت آپدیت شده کالای موجود باشد را به آدرس ایمیل ذکر شده آباپلاست ارسال نمایید.